Wycieczki zagraniczne last minute

Biura podróży kuszą nas ofertami last minute, czyli takimi, które sprzedaje się na ostatnią chwilę i okres od dnia wykupienia wycieczki do dnia wyjazdu jest bardzo krótki. Często wykupuje się takie wakacje z dnia na dzień – dziś podpisujemy umowę z biurem podróży, a jutro wylatujemy na upragniony urlop. Niewątpliwie zaletą wycieczek zagranicznych last minute są niskie koszty. Zazwyczaj w takiej ofercie wyjazd jest nawet o kilkadziesiąt procent tańszy.

Dlaczego? Biura podróży mają zarezerwowaną określoną ilość miejsc w samolocie oraz w hotelach. Zatem opłaca się im sprzedać wycieczkę nawet po niższych kosztach niż nie wysłać nikogo. Decydując się na zakup wycieczki last minute, warto korzystać ze sprawdzonych biur podróży oraz dokładnie czytać warunki umowy. Również należy pamiętać, że jeśli planujemy tego typu wyjazd, wato wcześniej wziąć urlop w dogodnym dla nas terminie, a dopiero potem szukać oferty.

www.antilles-foot.com

W przeciwnym razie może okazać się, że pracodawca nie pozwoli nam wziąć wolnego tygodnia, jeśli powiadomimy go o tym na kilka dni wcześniej.