Tunezja daktylami pachnąca

To urokliwe państwo arabskie wraz przepiękną wyspą Dżerba, jest idealnym miejscem na spędzenie cudownych wakacji. Mieszanka tradycji z nowoczesnością, luksusowe hotele w specjalnie wydzielonych dzielnicach turystycznych, różnorodność krajobrazu po prostu zachwyca.

Oliwne gaje, sady cytrusowe, figowce i daktyle to wizytówka tego urokliwego miejsca. Tunezja nastawiona jest przede wszystkim na wakacyjne oblężenie, a ma do zaoferowania naprawdę dużo.

Oprócz cudownych hoteli nad brzegiem ciepłego morza i przy piaszczystej plaży, z licznymi basenami, strefami thalassoterapii, mamy do dyspozycji nowoczesne pola golfowe, korty tenisowe poznań i oczywiście wszystkie możliwe sporty wodne. Jednak typowe turystyczne atrakcje to nie wszystko.

Warto poświęcić trochę czasu na poznanie historii i kultury tego kraju i wybrać się na wycieczki fakultatywne. Do wyboru mamy wiele możliwości i zawsze zostanie coś do zobaczenia, dlatego też tak często tu wracamy.

Jednak nigdy nie może zabraknąć czasu na przejażdżkę z karawaną wielbłądów po największej na świecie pustyni Saharze, który skrywa nie jedną tajemnice tego kraju.