Powrót do przyszłości

Słynny samochód DoLoeran DMC-12 przeszedł do historii jako auto, którym Marty McFly przenosił się z przeszłości w przyszłość i z powrotem w kultowym filmie Roberta Zemeckisa „Powrót do przyszłości”.

Ten stworzony w 1985 roku film, doczekał się dwóch sequeli, które zdobyły taką samą popularność jak pierwsza część i zapisały się w historii kinematografii jako najlepsza trylogia o podróżach w czasie.

www.desig-n.pl

Film opowiada historię szalonego naukowca Dr Emmetta Browna (granego przez Christophera Lloyda) oraz jego młodego przyjaciela Marty’ego McFly (Michael J.

Fox), którzy w trakcie trzech części filmu za pomocą skonstruowanego przez dr Browna wehikułu przenoszą się w czasie, by wpłynąć na losy przyszłości.

W trylogii „Powrotu” jest wszystko co dobre kino powinno ze sobą nieść: humor miesza się z napięciem, pojawiają się momenty wzruszeń i sensacji.

Wszystko to sprawia, że film mimo swojego wieku nadal potrafi być atrakcyjny dla nowych odbiorców, a nawet oglądany po raz kolejny dostarcza sporą dawkę rozrywki.