Nieustraszony

Kultowy serial lat osiemdziesiątych opowiada historię policjanta Michaela Longa (David Hasselhoff), który podczas tajnej akcji policyjnej ulega ciężkiemu wypadkowi, zostaje postrzelony w twarz. Dzięki pomocy tajemniczego wynalazcy-milionera Wilsona Knighta, Michael wraca do zdrowia, a wybitni chirurdzy rekonstruują jego twarz i zmieniają tożsamość. Michael przyjmuje też nazwisko swojego wybawcy i dostaje od niego mówiący i myślący super-samochód Pontiac Trans Am o nazwie własnej K.

I.T.T.

I tak zaczyna się opowieść o walce byłego policjanta i jego super-samochodu ze złoczyńcami, w trakcie czterech sezonów serialu, główny bohater z pomocą najnowszych technologii zainstalowanych w aucie rozwiązuje nowe, coraz trudniejsze zagadki i walczy z przestępcami. W późniejszych odcinkach do zespołu dołącza Bonnie, pani mechanik, która czuwa nad stanem technicznym K.I.

T.T.a i udoskonala go o nowe gadżety.

Serial zdobył dużą popularność, w Polsce wyświetlany był w przez telewizję Polsat od 1995 roku, wcześniej dostępny był na kasetach VHS sprzedawanych na bazarach.

www.jennettemccurdy.pl