Co może nam się przydać w podróży?

Czasem, gdy jedziemy w podróż naprawdę nie wiemy, co zabrać. Zwłaszcza gdy jedziemy w głuszę, gdzieś, gdzie nie ma zbyt wielu sklepów, gdzie jest problem z zasięgiem i gdzie nie wiemy, co nas spotka. Gdy jedziemy samochodem warto mieć oczywiście zapas benzyny. Trzeba też pamiętać ile rzeczy możemy ze sobą wziąć – warto rozważyć skorzystanie z oferty wypożyczalnia busów osobowych zielona góra aby mieć dużo miejsca na bagaże.

Nigdy bowiem nie wiemy czy nam jej nie zabraknie, czy nie utkniemy gdzieś na pustkowiu. Dlatego posiadanie w bagażniku przynajmniej jednego kanistra zawsze jest dobrym pomysłem. Podobnie oczywiście, jak koło zapasowe czy saperka, która przyda się, gdy nasze auto niespodziewanie się zakopie.

Warto oczywiście mieć także namiot, karimatę i śpiwór a także zapas bielizny termicznej. Może się bowiem okazać, że noce będą już chłodne. Warto zabrać ze sobą kuchenkę gazową, może być niewielka, ale żeby można było podgrzać sobie coś do jedzenia.

Przyda się także scyzoryk, a także jakiś kawałek sznurka, linki, a może nawet taśma samoklejąca – gruba i porządna, sklejająca wszystko. Możliwe bowiem, że coś będziemy musieli naprawić.