Ciekawy przewodnik i zestaw map

Gdy wybieramy się w wymarzoną podróż, gdzieś daleko, gdzie zawsze chcieliśmy pojechać powinniśmy być dobrze przygotowani. Przede wszystkim powinniśmy mieć odpowiednią ilość ubrań, odpowiednią walutę oraz odpowiednie szczepienia jeśli takie są wskazane.

Warto także, zanim wyjedziemy dowiedzieć się co nieco o miejscu, w którym spędzimy najbliższe dnie lub tygodnie. Ale to nie wszystko.

Powinniśmy zabrać ze sobą także porządny przewodnik i mapę lub kilka map. Owszem, wielu z nas ma nowoczesne telefony, które służą jako nawigacja i encyklopedia.

Niestety ze sprzętem tak bywa, że czasem działa a czasem nie i może się okazać, że gdzieś na pustkowiu, na jakiejś bocznej drodze po prostu nam wysiądzie lub się zepsuje, straci zasięg lub coś innego się z nim stanie. Dlatego warto mieć wsparcie w postaci analogowej.

Przewodnik, w którym mamy wydrukowane adresy i ważne telefony oraz mapę, na której znajdziemy drogi dojazdowe a często także mniejsze dróżki lub po prostu zorientujemy się, gdzie jesteśmy.

www.eaf-eg.org