Jeden z wielu przebojów Disneya, tuż po zakupie wytwórni filmów animowanych Pixar. „Auta”, to bezsprzecznie najsłynniejsza kreskówka opowiadająca o przygodach antropomorficznych samochodów.

Historia stara jak świat, młody, ambitny (samochód wyścigowy) Zygzak McQueen, zamiast na trasę prestiżowego wyścigu trafia do zapomnianej przez świat miejscowości, gdzieś na kalifornijskiej pustyni. Tam naraża się lokalnym mieszkańcom: starej ciężarówce holowniczej, zniszczonemu Porsche i kilku innym autom.

W miarę jak akcja się rozkręca, główny bohater poznaje lokalne zwyczaje i zaprzyjaźnia się z innymi samochodami, które początkowo traktował z wyższością. W końcu Zygzak McQueen przekonuje się, że nie wygląd w życiu jest ważny, a to co mamy w środku.

www.aktualne-mapy.com.pl

Jest wszystko co zazwyczaj sprawia, że filmy Disneya ogląda się z taką przyjemnością: humor, wzruszenie, przemiana głównego bohatera no i oczywiście morał. Połączenie tych kilku elementów sprawia, że oglądanie „Aut” sprawi radość zarówno dzieciom, jak i dorosłym, którzy na pewno odnajdą w nim coś dla siebie.

katalizatory wrocław Ekstremalne oleje przemysłowe są pomocne w trudnych warunkach