Auta które się nie starzeją

Chociaż w ostatnich dekadach w motoryzacji dokonał się ogromny postęp technologiczny, to jednak nadal nie brakuje miłośników starych samochodów, którzy pragną na co dzień korzystać z zabytkowych modeli. Takie podejście zdaje się być mało praktyczne, chociaż oczywiście nie ma w nim niczego złego.

www.pakietyoc.com.pl

Starsze pojazdy nie mają takich parametrów, jak nowoczesne auta. Są one również dużo droższe, jeśli chodzi o eksploatację.

Dawniej producenci nie przykładali zbyt dużej wagi do kwestii natury ekologicznej i nie starali się za wszelką cenę zminimalizować spalania benzyny. Starsze modele nie mają również poduszek powietrznych, stref zgniotu czy też bezpiecznych szyb.

Brakuje im również wielu nowinek technologicznych, które ułatwiają poruszanie się w terenie. Dlaczego więc jest tak wielu miłośników zabytkowych samochodów? Żeby to zrozumieć, wystarczy tylko przyjrzeć się najbardziej efektownym starym autom.

Ich design i styl jest po prostu nie do podrobienia. Można je nawet porównać do dzieł sztuki, które się przecież nigdy nie starzeją.

https://www.danoil.pl/glikol-propylenowy-ergolid-eko-25c-20l-p-45.html http://katalizatory-malopolskie.pl/olkusz.html